ייעוץ עסקי והכוונה
טלפון: 077-9555606
השאירו פרטים ליצירת קשר:

GOREN

פתרונות עסקיים

יזמות הייטק ותעשייה ממוחשבת

מבית סטארט-אפ הוריזון בהנהלת שלומי גורן

ייעוץ עסקי מקצועי עם מומחיות בבניית תוכניות עסקיות וליווי פרוייקטים בתחום התעשייה בכלל וחברות ההזנק והאינטרנט בפרט.
אנו מאמינים, שבכדי לספק את השירות האידאלי למיזם יש צורך לתת מענה מקצועי המשלב ידע ונסיון ברמה הטכנית והעסקית. לכן, בכל הפתרונות המוצעים על-ידי החברה ישנה אינטגרציה בין הערוץ העסקי לערוץ הטכני. אינטגרציה מסוג זה דורשת ראייה רחבה וניסיון בשני התחומים. בידינו המומחיות המקצועית הדרושה בכדי לספק ייעוץ כזה ברמת המורכבות והתחכום הטכני הגבוהים ביותר.
בנוסף לתוכניות עסקיות החברה יכולה לספק שירותים הקשורים לליווי פרוייקט. ייעוץ למיזמים מהשלבים המוקדמים ביותר והתויית הדרך הנכונה ליזמים ע"י חלוקת משימות ועמידה באבני דרך שיביאו את המיזם למקום הרצוי.

השירותים המוצעים על ידי "גורן":

תוכנית עסקית • ייעוץ עסקי ממוקד
• ליווי והדרכה • ייעול תהליכים
• ייעוץ שיווקי אפיון אתר / תוכנה
-
-

ייעוץ עסקי בסביבת סטארטאפים ואינטרנט

בדרך כלל באינטרנט שירותי ייעוץ עסקי ניתנים על-ידי אנשי הייטק, תכנתים, מעצבי אתרים או חברות פיתוח. אמנם ספקים אלה מעניקים שירותים ספציפיים אבל הם חסרים ראייה מרחבית-עסקית של סוג המיזם והשוק שלו. ראייה כזו מאפשרת אינטגרציה טובה יותר של המרכיבים השונים ב"גורן פתרונות עסקיים", והתאמה מרבית לפי צורכי הלקוח. לכן ב"גורן" הדגש הוא לא רק על השירות הספציפי,  גם על הפן העסקי ועל הקונטקסט הרחב יותר.

ב "גורן פתרונות עסקיים" כל מסמך מקצועי כמו: מסמך אפיון, תוכנית עסקית או תוכנית שיווקית אתרים בגוגל היוצא ללקוח עובר ליווי ופיקוח יסודי של מנכ"ל הקבוצה שלומי גורן ועריכה סופית על-ידו הכוללת הוספת המלצות אישיות ללקוח. הניסיון של מר גורן בהקמה ובליווי של חברות "סטארט-אפ" ובניהול פרויקטים בסביבת היי-טק מהווה ערך מוסף ומעניק מבט רחב ועדכני למגוון השירותים אותם מספקת החברה.

ב"גורן פתרונות עסקיים" תקבלו יחס אישי, אמינות ומקצועיות שהם אבני הדרך למיזם מצליח.